FEMIFLAMAX
to preparat oceniany jako

skuteczny w łagodzeniu dolegliwości związanych z menopauzą

Skuteczny preparat w łagodzeniu dolegliwości związanych z menopauzą

FEMIFLAMAX
naturalne rozwiązanie na objawy menopauzy

Naturalnie

FEMIFLAMAX to suplement diety dla kobiet, które:

• osiągnęły wiek menopauzalny, nawet gdy nie mają symptomów
• chcą utrzymać kości i cholesterol na prawidłowym poziomie
• nie odnalazły dotąd rozwiązania wśród innych naturalnych produktów
• nie chcą lub zaprzestały korzystania z HTZ
Podstawowe pojęcia

Co to są fitoestrogeny?

Fitoestrogeny to składniki roślinne o strukturze difenolowej podobnej do estrogenu. Znajdują się one w wielu roślinach jadalnych oraz w czerwonej koniczynie.

Co to są izoflawony?

Izoflawony to grupa fitoestrogenów, które znajdują się w roślinach strączkowych, a ich głównym źródłem są ziarna soi i produkty sojowe. Izoflawony znajdują się także w czerwonej koniczynie.
Opinie lekarzy o tym co najlepsze i najbardziej bezpieczne na menopauzę

Fitoestrogeny sojowe wymagają enzymów do hydrolizy. Soja jest rośliną alergizującą.
NAJLEPSZA I NAJBARDZIEJ BEZPIECZNA JEST CZERWONA KONICZYNA.

Jak to działa?
Fitoestrogeny wyizolowane z czerwonej koniczyny

Fitoestrogeny wyizolowane z czerwonej koniczyny

Czerwona koniczyna jest w Polsce szeroko rozpowszechniona, znajdziemy ją m.in. na łąkach i pastwiskach, ponadto kilka odmian uprawia się w celach przemysłowych.
Izoflawony z czerwonej koniczyny wykazują duże podobieństwo strukturalne do 17-β-estradiolu, czyli hormonu zaliczanego do żeńskich estrogenów. W związku z tym znalazły one zastosowanie przy produkcji preparatów łagodzących dokuczliwe objawy menopauzy.
Izoflawony z czerwonej koniczyny przyłączają się do receptorów estrogenowych w organizmie kobiet i tym samym redukują dokuczliwe dolegliwości towarzyszące menopauzie takie jak uderzenia gorąca, nocne poty czy problemy ze snem. Suplement diety FEMIFLAMAX stanowi alternatywę dla wszystkich pań, które nie mogą lub nie chcą poddać się hormonalnej terapii zastępczej.

Czarny pieprz

Czarny pieprz

Czarny pieprz to źródło piperyny, która stanowi naturalny spalacz tkanki tłuszczowej. Wspomaga odchudzanie i działa korzystnie na pracę całego układu pokarmowego. Jest również odpowiednim środkiem do walki z nadwagą, która jest częstym problemem kobiet.

Dodatkowo piperyna znacznie zwiększa wchłanianie substancji czynnych substancji FEMIFLAMAX-u.

Witamina B6

Witamina B6

Witamina B6 odpowiada za funkcjonowanie mózgu i reguluje gospodarkę hormonalną.
Poziom hormonów zmienia się w fazie wchodzenia w menopauzę i w czasie jej trwania, dlatego witamina B6 -pozwalając zachować równowagę hormonów płciowych - jest szczególnie ważna dla kobiet po 40 również dlatego, że zmniejsza ryzyko rozwoju miażdżycy.

Kwas foliowy

Kwas foliowy

Kwas foliowy bierze udział w procesach prowadzących do powstania ważnych substancji bodźcowych: serotoniny i noradrenaliny, czyli neuroprzekaźników ośrodkowego układu nerwowego.

Serotonina, tzw. naturalny uszczęśliwiacz, uspokaja emocje, wytłumia, ucisza przed snem, nastraja pozytywnie. Serotonina jest również odpowiedzialna za potrzeby seksualne, zachowania impulsywne i apetyt.

Noradrenalina to z kolei „uspokajacz” aktywny – daje siłę do walki ze stresem, zapał.

Magnez

Magnez

Magnez zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Łagodzi nieprzyjemne objawy psychiczne w okresie menopauzy – depresję, uczucia napięcia i drażliwość.
Magnez wzmacnia także układ kostny, zwiotcza mięśnie i obniża ciśnienie krwi. Ma działanie alkalizujące (pH).

Mikronizacja

Mikronizacja

Mikronizacja to proces rozdrobnienia substancji na cząsteczki wielkości kilku mikronów, dzięki czemu substancja ma wielokrotnie zwiększoną powierzchnię czynną i dzięki temu lepszą i szybszą rozpuszczalność. Jednocześnie wchłaniana i dystrybuowana jest większa część przyjętej dawki. Uzyskuje się więc lepszą biodostępność przy obniżeniu toksyczności.

Najważniejsze korzyści mikronizacji:

Poprawa oraz przyśpieszenie rozpuszczalności

Poprawa wchłaniania, dystrybucji oraz biodostępności

Zmniejszenie dawki oraz obciążenia organizmu

Ograniczenie efektów ubocznych

Wysoka jakość oraz efektywność działania

czerwona koniczyna
Kilka faktów, które warto znać
Estradiol wyizolowano po raz pierwszy w 1923 roku, a jego syntezy dokonano w 1928 r.

Pierwszym dostępnym w handlu niedrogim preparatem estrogenowym były skoniugowane estrogeny końskie, które pojawiły się w 1942 r.
rok 1928
Fakty o leczeniu objawów menopauzy
Na Zachodzie, dla kobiet po menopauzie, cierpiących na kłopotliwe objawy, CEE stał się leczeniem z wyboru i pozostał nim do czasu opublikowania wyników badań klinicznych „The Women’s Health Initiative” (WHI) w 2002 r.

Negatywne wyniki tych badań skłoniły wiele kobiet do poszukiwania alternatywnych sposobów leczenia, głównie w celu złagodzenia kłopotliwych objawów menopauzy. Owe metody często oparte były na tradycyjnych terapiach Wschodu, w tym na złożonych preparatach chińskich, preparatach z pluskwicy groniastej oraz produktach fitoestrogenowych opartych na soi i czerwonej koniczynie. Spośród nich najczęściej na Zachodzie stosowane są fitoestrogeny.
Jesteśmy tak bardzo przekonani o wysokiej skuteczności preparatu FEMIFLAMAX, że postanowiliśmy zaproponować Ci darmową, niezobowiązującą suplementację na 15 dni.
Bez żadnych zobowiązań możesz przekonać się, jak dobrze FEMIFLAMAX radzi sobie z objawami menopauzy.
Poznaj inne produkty Salus International
www.akutol.com.pl www.akutol.com.pl
Akutol - spray do bezbolesnego usuwania plastrów
www.sopelek.info.pl www.sopelek.info.pl
Sopelek - aspirator do nosa dla niemowląt
www.opaskinanudnosci.pl www.opaskinanudnosci.pl
Opaski akupresurowe SeaBand przeciw mdłościom
www.stopkurzajkom.pl www.stopkurzajkom.pl
Lapis - diabelsko skuteczny w usuwaniu kurzajek
 

SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.

ul. Pułaskiego 9
40-273 Katowice
Tel.: +48 32/ 788-55-00
Faks: +48 32 / 253-02-53
www.salusint.com.pl

e-mail:
femiflamax@salusint.com.pl

© 2018-2022 Salus International Sp. z o.o.

Informacje prawne

Witamy na stronie internetowej stop kurzajkom.pl („Strona Internetowa”). Strona internetowa jest obsługiwana przez firmę Salus International Sp. z o.o.

Twoja zgoda oraz zmiany Informacji Prawnej

Przez uzyskanie dostępu i korzystanie z tej strony internetowej, potwierdzasz dokonanie przeglądu i udzielenie zgody Informację Prawną. Strona internetowa, jej treść i niniejsza Informacja Prawna może być okresowo aktualizowana i modyfikowana bez wcześniejszego powiadomienia. Przez uzyskanie dostępu i korzystanie z tej strony internetowej po tego typu aktualizacjach i modyfikacjach, obowiązują Cię te aktualizacje i/lub modyfikacje. Zatem prosimy o okresowe przeglądanie niniejszej Informacji Prawnej.

Dostępność strony internetowej

Niniejsza strona internetowa została zaprojektowana w taki sposób, aby zachować zgodność z prawem i uregulowaniami Unii Europejskiej i jest przeznaczona do wykorzystania wyłącznie przez mieszkańców Unii Europejskiej. Dostęp do strony internetowej może nie być legalny dla określonych osób lub określonych państw leżących poza Unią Europejską. Gdy uzyskujesz dostęp do niniejszej strony internetowej spoza obszaru Unii Europejskiej, robisz to na swoje ryzyko i na swoją odpowiedzialność.

Strona internetowa nie jest źródłem porad medycznych

Niniejsza strona internetowa i treść zamieszczona na niniejszej stronie internetowej została przedstawiona w formie ogólnej i dostarczona wyłącznie w celach informacyjnych. Strona internetowa i jej treść nie mają na celu podawania zaleceń, które zastępują profesjonalną poradę lekarską. Żadna treść zawarta na niniejszej stronie internetowej nie jest, ani nie powinno być wykorzystywane w celu postawienia diagnozy medycznej lub leczenia. W zakresie jakiegokolwiek stanu medycznego lub leczenia, zawsze należy szukać porady swojego lekarza lub innego wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia. Nie należy nigdy lekceważyć porady medycznej, ani nie opóźniać jej poszukiwania, ze względu na coś, co zostało przeczytane w internecie.

Informacje na temat produktów i/lub usług

Informacje podane na stronie internetowej mogą się różnić pomiędzy państwami i nie wszystkie produkty i/lub usługi mogą być dostępne w każdym państwie. Odnośnik do produktu lub usługi nie oznacza, że ten produkt lub ta usługa jest lub będzie dostępna w Twoim państwie. Produkty i usługi, o których mowa na niniejszej stronie internetowej mogą podlegać różnym wymogom prawnym w zależności od państwa. Nic na tej stronie internetowej nie powinno być interpretowane jako promocja lub reklama produktu lub usługi, które nie są w danym państwie dozwolone.

Prawa autorskie i wykorzystanie informacji

Niniejsza strona internetowa i jej treść są własnością oraz są pod kontrolą firmy Salus International Sp. z o.o. i są chronione prawem autorskim. Można uzyskać dostęp i pobrać ze strony internetowej informacje, które obejmują teksty, obrazy, audio i video do własnego niekomercyjnego użytku, ale nie zezwala się na żadne modyfikacje, ani dalsze reprodukcje strony internetowej i jej treści. Nie można prowadzić dystrybucji, modyfikować, przekazywać, ponownie wykorzystywać, ani ponownie publikować strony internetowej i jej treści. Firma Salus International Sp. z o.o. nie gwarantuje, że wykorzystanie informacji zawartej na stronie internetowej nie naruszyło praw żadnej osoby trzeciej. Oprócz pozwolenia na wykorzystanie, jak wspomniano w tym paragrafie nie przyznaje się żadnej licencji, ani innych praw do strony internetowej, ani do żadnej części jej treści.

Znaki towarowe

Znaki towarowe, znaki usługowe, nazwy handlowe i charakterystyczne opakowanie przedstawione na tej stronie internetowej są chronione przez prawo krajowe i międzynarodowe. Nie można wykorzystać żadnego z nich bez wcześniejszego uzyskania pisemnego pozwolenia firmy Salus International Sp. z o.o. Nie udziela, ani nie nadaje się licencji, ani prawa do jakiegokolwiek rodzaju znaku towarowego, znaku usługowego, nazwy handlowej i charakterystycznego opakowania bez wyraźniej pisemnej zgody.

Wyłączenie odpowiedzialności z tytułu gwarancji

Firma Salus International Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby utrzymać tę stronę internetową i jej treść w postaci dokładnej i aktualnej; jednak nie dajemy żadnych oświadczeń, ani gwarancji co do precyzji i kompletności strony internetowej i jej treści.

STRONA INTERNETOWA I JEJ TREŚĆ SĄ PRZEDSTAWIONE „W AKTUALNYM STANIE”

FIRMA SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O. NIE DAJE ŻADNYCH GWARANCJI W ZAKRESIE KOMPLETNOŚCI, PRECYZJI, MOŻLIWOŚCI DOSTĘPU, NIENARUSZENIA PRAW AUTORSKICH ALBO PRZYDATNOŚCI STRONY INTERNETOWEJ LUB JEJ TREŚCI DO OKREŚLONEGO CELU. SALUS INTERNATIONAL Z O.O. NIE OŚWIADCZA, ANI NIE GWARANTUJE, ŻE TA STRONA INTERNETOWA I JEJ TREŚĆ NIE ZAWIERA WIRUSÓW, ROBAKÓW, ANI INNYCH KODÓW, KTÓRE MOGŁY MIEĆ WŁAŚCIWOŚCI ZANIECZYSZCZAJĄCE LUB NISZCZĄCE. ZARÓWNO SALUS INTERNATIONAL SP. Z O.O., ANI ŻADNA INNA STRONA ZAANGAŻOWANA W TWORZENIE LUB ŚWIADCZENIE USŁUG HOSTINGOWYCH NA RZECZ TEJ STRONY INTERNETOWEJ LUB JEJ TREŚCI NIE BĘDĄ ODPOWIEDZIALNE Z TYTUŁU ŻADNEJ SZKODY BEZPOŚREDNIEJ, UBOCZNEJ, NASTĘPCZEJ, POŚREDNIEJ LUB ODSZKODOWANIA, KTÓRE WYNIKNĄ Z DOSTĘPU, UŻYWANIA, BRAKU MOŻLIWOŚCI UŻYCIA, POLEGANIA NA STRONIE ALBO JAKIEGOKOLWIEK BŁĘDU LUB POMINIĘCIA NA STRONIE INTERNETOWEJ I/LUB W JEJ TREŚCI.

Prawo właściwe i kompetentny sąd

Jakiekolwiek roszczenie dotyczące niniejszej strony internetowej oraz jej treści podlega prawu obowiązującemu w Polsce. Używanie niniejszej strony internetowej, oznacza zgodę na wyłączną jurysdykcję sądów polskich.

Linki do naszej strony internetowej

Nie zezwala się na ramkowanie, głębokie linkowanie, tworzenia kopii lustrzanej lub retransmitowania naszej strony internetowej lub jej treści, ani cytatów lub wykorzystania całości lub części niniejszej strony internetowej lub jej treści na stronie internetowej osoby trzeciej bez wcześniejszego uzyskania pisemnej zgody firmy Salus International Sp. z o.o.

Polityka prywatności

Korzystanie z niniejszej strony internetowej również podlega polityce prywatności